Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Wyszyny – oferty mieszkań w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 2-pokojowe Wyszyny

Wyszyny,wielkopolskie

230 000 zł48,80 m² 4 713 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

w realizacji Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rogoźno

Rogoźno(Wyszyny + 19 km)

215 000 zł41,27 m² 5 210 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,27m2 w Kamienicy nad Jeziorem. Rogoźno. Centrum Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na poddaszu, z ogródkiem na działce, z wyjściem nad jezioro, z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Dziembówko(Wyszyny + 21 km)

245 000 zł46,90 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dziembówko, gm. Kaczory | 2 pokoje, 46,90 m Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m w Dziembówku. Parterowa zabudowa szeregowa. Układ mieszkania: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Chodzież(Wyszyny + 13 km)

350 000 zł64,64 m² 5 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone w Chodzieży przy ul. Traugutta. Mieszkanie to mieści się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego (zabudowa bliźniacza) posadowionego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Ryczywół

Ryczywół(Wyszyny + 9 km)

148 000 zł33,88 m² 4 368,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż kawalerka - Ryczywół Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone na 1. piętrze w spokojnej okolicy w Ryczywole. Lokal do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Chodzież

Chodzież(Wyszyny + 13 km)

220 000 zł52,78 m² 4 168,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,28 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Chodzieży. Lokal jest jasny, przestronny i daje.